O nás

Firma Milan Podlesný

Naša malá rodinná firma vznikla v roku 2005. Naše podnikanie bolo založené na základe osobných skúseností a dlhoročnej praxe s manipulačnou a zdvíhacou technikou. Postupom času sme nadobudli ešte viac skúseností , čo pomáhalo rozvíjať a rozširovať spektrum naších služieb a činností.

Momentálne disponujeme šiestimi mobilnými autožeriavmi s maximálnymi nosnosťami od 20 do 100 ton, jednou hydraulickou rukou s vyklápačom s nosnosťou 6 ton s ktorými sme optimálne vybavený zrealizovať aj tie najzložitejšie požiadavky našich zákazníkov. Naša stavebná spoločnosť je kapacitne a odborne spôsobilá poskytovať komplexné služby v oblasti zdvíhacej techniky. Bohaté skúsenosti nášho tímu a majiteľa spoločnosti v stavebnej a manažérskej činnosti sú predpokladom pre konkurencieschopnú realizáciu požadovaných prác.

Dnes máme za sebou mnoho vydarených projektov a realizácii stavieb rôzneho formátu, od striech rodinných domov a hál, oplášťovacích prác, cez diaľničné mosty až po pokládky železobetónových nosníkov. Pevne veríme, že profesionalita, flexibilita a serióznosť budú našou garanciou Vašej spokojnosti. Viac o nami realizovaných projektoch si môžte pozrieť v referenciách.

Zodpovednosť voči zákazníkom ohľadom bezpečnosti pri vykonávaných stavebných prácach. Zabezpečujeme spoľahlivosť prenajímaných autožeriavov a hydraulických rúk aj ich pravidelnú kvalitnú a odbornú údržbu. Zodpovednosť voči zákazníkom ohľadom dodržania časových termínov pri realizácii stavebných prác.

Autožeriavy Podlesný ponúka dlhodobo spoľahlivý prenájom autožeriavov a hydraulických rúk v celej oblasti východného Slovenska. Vďaka bohatým skúsenostiam vieme presne, čo náš zákazník potrebuje. Ponúkame najkvalitnejšie vybavenie a služby za cenu, ktorá vyhovie každému rozpočtu.

Špičková kvalita pri zachovaní rozumnej ceny. Najvyššia kvalita autožeriavov a hydraulických rúk, ktorú ponúkame na prenájom. Precízne sa staráme o ich servis, pravidelne ich kontrolujeme, aby podávali špičkový výkon pri práci na vašich projektoch. Zaručujeme vám tiež kvalitu nášho odborného poradenstva a operátorov, ktorí disponujú
požadovanou licenciou, kvalifikáciou a skúsenosťami.

Služby

Poskytujeme prenájom autožeriavov aj prenájom hydraulických rúk. Našou oblasťou pôsobenia je celé východné Slovensko. Ponúkame rôzne typy kvalitných a spoľahlivých autožeriavov a hydraulických rúk pre stavebné práce a montáže každého druhu. Poskytujeme dlhodobý aj krátkodobý prenájom v rámci najlepších štandardov kvality a ceny.

Prenájom autožeriavov

Prenájom hydraulických rúk